scorecardresearch

Hack__Sign 2012 3. Bölüm TV Series 25 min Animation Action Adventure Tsukasa adında bir garip çocuk

28 izlenme
Kategori Film
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hack__Sign 2012 3. Bölüm TV Series 25 min Animation Action Adventure Tsukasa adında bir garip çocuk
Hack__Sign 2012 Tsukasa adında bir garip çocuk Hayatta, ve bir bilgisayar olmadan O iddia ediyor. 1 inci Bölüm TV Series 25 min Animation Action Adventure
A strange boy named Tsukasa appears in the online video game "The World". He claims to be alive, and without a computer.
Stars:
Megumi Toyoguchi, Amanda Winn Lee, Kazuhiro Nakata
2005 yılında, Plüton Öpücüğü adı verilen bir bilgisayar virüsü bütün sistemi tamamıyla çökertmiş ve tüm dünyadaki küresel internet ağını kısıtlamıştır. 2007’de, ağın geniş çaplı iptalinden sonra, “Dünya” adı verilen bir internet oyunu (MMORPG) oluşturup yayınlandı.
Bir gün, Tsukasa isimli bir çocuk uyandığında kendini “Dünya”nın içinde bulur ve sanki gerçek dünyadaymış gibi hissedebildiğini, dokunabildiğini, görüp duyabildiğini keşfeder. Bunun üzerine oyundan çıkış yapmayı denese de başarısız olur. Uyanmasından önce neler olduğunu hatırlayamazken, cevapları bulmak için etrafta amaçsızca dolaşır. Bunu yaparken; sistem moderatörleri, Kızıl Şövalyeler, içinde bulunduğu zayıf karakter yüzünden Tsukasa’nın hackerlarla iş birliği yaptığından şüphelenirler. Onların yanından kaçan Tsukasa, onu zarardan koruyacak güç olan heybetli “Gardian”ı kendisine bahşedecek sihirli bir eşya bulur.
Etiketler